Muğla Bodrum Havalimanı

Milas Bodrum Havalimanı

 Turizm cenneti olan bodrum gerek yerli gerekse de yabancı turistlerin yaz dönemi boyunca uğrak yerlerinden bir tanesidir. Dolayısıyla Milas Bodrum Havalimanı Bodrum ve çevresi için önemli bir havalimanıdır. Bölgede her geçen gün artan yolcu sayısıyla birlikte her zaman yenilenmesi konuşulsa da 1998 yılında İç hatlar 2012 yılında dış hatlar yeni görüntüsüne kavuşabilmiştir. 2014 yılında ise büyük bir ihale ile 2035 yılına kadar Tav firmasına işletmesi verilmiştir.

 Milas Bodrum Havalimanı adını bulunduğu iki bölgeden almıştır. Özellikle havaların ısınmasıyla başlayan ve yaz aylarında en yüksek noktaya ulaşan yolcu sayısıyla Avrupa’dan gelen yabancı turist açısından ülkemiz için önemli bir kapı görevindedir.

 Türkiye'nin farklı bölgelerinden direk uçuşların bulunmasının yanı sıra yoğun olduğu dönemlerde Avrupa başta olmak üzere Orta Doğu ve Asya’dan da direk uçuşlar gerçekleşmektedir.

 Türkiye’de sefer yapan THY, Atlas Global, Anadolu Jet, Pegasus ve Borajet firmaları seferlerini Milas Bodrum Havalimanına yapmaktadır.

 Bodrum dışında Kuşadası, Söke, Akbük, Didim gibi civar bölgelere ulaşım için de havalimanı kullanılmaktadır. Bu bölgeler için de havalimanın konumu açısından yerli ve yabancı turistlerin ulaşımı sağlaması açısından stratejik bir konumdadır.

 Milas Bodrum Havaliman’a ulaşım için Havaş otobüsleri ve taksi alternatifleri ile ulaşım sağlanabilmektedir. Bölgenin yoğunluğuna göre sefer saatleri değişmektedir.

 Bölgeye daha rahat bir ulaşım imkânı arıyorsanız Bodrum Havalimanı araç kiralama alternatifini de kullanabilirsiniz. Gerek haftanın her günü saat 08.00-23.00 saatlerinde açık olan Windycar ofislerine uğrayarak araç kiralama yapabilir ya da işimi daha önceden halletmek isterim derseniz de internet sitemizi ziyaret edip uygun ve geniş araç filomuzu inceleyebilirsiniz. Böylelikle uygun fiyatlar ile konforlu, rahat ve kolay bir şekilde yolculuk yapabilir, aynı zaman da dilerseniz de başka şubelerimize araç bırakma seçeneğimiz ile başka bölgelere aracınızı teslim edebilirsiniz.

 Bölgenin konumu itibariyle kendi içinde bir çok bölgeyi gezebileceğiniz gibi şubelerimizin bulunduğu Aydın, Kuşadası, Söke gibi bölgeleri kendi aracınızla gezip bu bölgelere de araç teslimi yapabilirsiniz. 

Muğla Bodrum Havalimanı Kiralık Araçlar

Son model ve bakımlı, kasko güvenceli kiralık araçları Muğla Bodrum Havalimanı lokasyonunda www.windycar.com.tr güvencesiyle sizlerle, Muğla Bodrum Havalimanı araç kiralama hizmetlerinde vazgeçilmez adres www.windycar.com.tr

WindyCar Blog

Muğla Bodrum Havalimanı
Muğla Bodrum Havalimanı
4,2
Bodrum Havalimanı
Whatsapp Telefon