İzmir Adnan Menderes Havalimanı

İzmir Adnan Menderes Havalimanı bölgenin en büyük, Türkiye’nin ise 5. Büyük havalimanı konumundadır. Modern mimarisi ile yolcuların keyifle uçuşlarını sağlayan havalimanı, Denizli, Muğla, Aydın, Manisa ve Balıkesir gibi çevre iller ve turizm bölgelerinin yolcularını da ağırlamaktadır. Havalimanından, Türkiye’nin ve Avrupa’nın birçok bölgesin uçuşlar gerçekleşmektedir.

Adnan Menderes Havalimanı İç Hatlar gelen yolcu terminalinde bulunan WindyCar ofisine +90 232 273 77 77 numarasından ulaşabilirsiniz. Yeni ve bol alternatif içeren araç filomuz,  dinamik ve deneyimli ekibimiz ile kiralama sonrasını da kapsayan kesintisiz hizmetin keyfini çıkarın.

Adnan Menderes şubemiz 07.00-23.30 saatleri arasında kiralama hizmeti vermekte olup,  24 saat telefon ile irtibat imkânı sağlayarak siz değerli müşterilerimizin memnuniyetini hedeflemektedir.


İzmir Adnan Menderes Havalimanı Kiralık Araçlar

Son model ve bakımlı, kasko güvenceli kiralık araçları İzmir Adnan Menderes Havalimanı lokasyonunda www.windycar.com.tr güvencesiyle sizlerle, İzmir Adnan Menderes Havalimanı araç kiralama hizmetlerinde vazgeçilmez adres www.windycar.com.tr

WindyCar Blog

İzmir Adnan Menderes Havalimanı
İzmir Adnan Menderes Havalimanı
4,0
Adnan Menderes Havalimanı
Whatsapp Telefon