İstanbul Sabiha Gökçen Havalimanı

Sabiha Gökçen Havalimanı, ismini, dünyanın ilk kadın savaş pilotu olan Mustafa Kemal Atatürk’ün manevi kızı Sabiha Gökçen’den almıştır. EUROCONTROL - 2021 Ekim Raporu’na göre; en kalabalık havalimanları sıralamasında Türkiye'de 2. , dünyada 10. Sıradadır.  İstanbul Anadolu yakası, Pendik ilçesinde yer alan havalimanının temeli, 1998 yılında atılmış, 2001 yılında ise tamamlanmıştır. Toplam 550 milyon dolara mal olmuştur.

Havalimanı, kara ulaşımı açısından da İstanbul’un Anadolu'ya açılan kapısı konumundadır. İstanbul'a inişiniz sonrasında, şehir içi trafiğe maruz kalmadan havalimanından çevre illere kolayca ulaşım sağlayabilirsiniz. İzmit’e 30 dk., Sapanca’ya 50 dk., Bursa’ya 1 saat 30 dk .mesafededir.

Siz de seyahatlerinizde kalite ve konforu bir arada yaşamak isterseniz WindyCar’ı mutlaka arayın.
WindyCar olarak, Haziran 2018 itibarı ile havalimanı terminali içinde bulunan kurumsal ofisimiz ve 2014 yılından bu yana Pendik ilçesinde bulunan şubemiz ile, bölgedeki müşterilerimizin mobilite ihtiyaçlarına cevap vermekteyiz.


Araç kiralamada uzman kadromuz, geniş seçenekler sunan filomuz ve en uygun fiyatlarla hizmet verdiğimiz, mutlu müşterilerimiz arasında sizleri de görmek isteriz.  

WindyCar Sabiha Gökçen Havalimanı şubemiz, 7 gün 07:00 - 23:00 saatleri arasında hizmet vermektedir. 0507 947 14 75 mobil hattımızdan ve ya 0216 482 00 44 sabit hattımızdan ulaşabilirsiniz. %100 müşteri memnuniyeti ilkesiyle hizmet veren şubelerimizde sizleri ağırlamaktan memnuniyet duyarız…İstanbul Sabiha Gökçen Havalimanı Kiralık Araçlar

Son model ve bakımlı, kasko güvenceli kiralık araçları İstanbul Sabiha Gökçen Havalimanı lokasyonunda www.windycar.com.tr güvencesiyle sizlerle, İstanbul Sabiha Gökçen Havalimanı araç kiralama hizmetlerinde vazgeçilmez adres www.windycar.com.tr

WindyCar Blog

İstanbul Sabiha Gökçen Havalimanı
İstanbul Sabiha Gökçen Havalimanı
3,8
Sabiha Gökçen Havalimanı
Whatsapp Telefon