Adana Şakirpaşa Havalimanı Dış Hatlar Terminali

Adana konum olarak, Avrupa'yı, Asya'ya bağlayan önemli ulaşım yolları üzerinde yer almaktadır.

Adana Havalimanı, sivil ve askeri hava ulaşımına 1937 yılında açılmış olup, Türkiye'nin en eski havalimanıdır.1956 yılından itibaren uluslararası seferlere açık bulunmaktadır.

Adana, tarih gezisi yapmak isteyenler için Tarihi Taşköprü, Tarihi Büyüksaat kulesi gibi eserleri ile 2000 yıla yakın bir geçmiş sunar. Nisan ayında Türkiye'nin ilk karnavalı olan "Portakal Çiçeği Karnavalı"na ev sahipliği yapmaktadır. 

Gastronomi gezilerinizi için rotanızı eşsiz lezzetleri meşhur Adana'ya çevirebilir, her mevsim yeşil ormanlarında ve 200 metre yükseklikteki doğa harikası Kapıkaya Kanyonu'nda yürüyüş yapabilirsiniz.

WindyCar Adana Şubemiz sizlere seyahatlerinizde eşlik etmekten mutluluk duyacaktır. Güler yüzlü personeli ve  tamamı 1 yaş veya daha yeni araçları ile sizlerin yanında olacaktır.

Adana Şakirpaşa Havalimanı İç Hatlar ve Dış Hatlar terminallerinde, haftanın 7 günü, 07:00 - 21:00 saatleri arasında hizmet veren şubemize +90 322 431 0001 numaradan ulaşabllirsiniz. 

 %100 müşteri memnuniyeti ilkesiyle hizmet veren şubelerimizde sizleri ağırlamaktan memnuniyet duyarız…


Adana Şakirpaşa Havalimanı Dış Hatlar Terminali Kiralık Araçlar

Son model ve bakımlı, kasko güvenceli kiralık araçları Adana Şakirpaşa Havalimanı Dış Hatlar Terminali lokasyonunda www.windycar.com.tr güvencesiyle sizlerle, Adana Şakirpaşa Havalimanı Dış Hatlar Terminali araç kiralama hizmetlerinde vazgeçilmez adres www.windycar.com.tr

WindyCar Blog

Adana Şakirpaşa Havalimanı Dış Hatlar Terminali
Adana Şakirpaşa Havalimanı Dış Hatlar Terminali
4,0
Şakirpaşa Havalimanı Dış Hatlar Terminali
Whatsapp Telefon