www.windycar.com.tr
Kullanıcı Bilgileri

"2021BAHAR" kupon kodu ile yapılacak, teslimatta ödemeli rezervasyonlarda %40 indirim fırsatı!

Kampanyalar
loading

KUR HESAPLA"2021BAHAR" kupon kodu ile yapılacak, teslimatta ödemeli rezervasyonlarda %40 indirim fırsatı!

22 Mart - 21 Nisan tarihleri arasında yapılacak en az 2 gün ; en fazla 10 gün süre ile yapılacak kiralamalarda geçerlidir. 

İndirim uygulanabilecek asgari teslimatta ödeme toplam tutarı 300TL ; indirim sonrası 180TL olarak gerçekleşecektir. Bu tutarın altında kiralamalarda kampanyadan faydalanılamaz. 

İndirim uygulanması için rezervasyon son adımındaki ödeme sayfasında "Teslimatta Ödeme" seçilmesi ve ilgili kupon alanına "2021BAHAR" kupon kodunun yazılması yeterlidir.


GÜVENLİK & ÖDEME

payment

GÜVENLİK TAAHHÜTÜ : Windycar.com.tr 'de yapacağınız tüm alışverişleriniz SSL sertifikası ile %100 güvenlik altındadır. Ödemelerinizde kullanacağınız kredi kartı bilgileriniz, pos işleminde kullanılacak olup, sistemimizde saklanmamaktadır.

Uygun Araç Kiralamanın En Doğru Adresine Hoş geldiniz. Türkiye’nin Bir Çok Bölgesinden Online Olarak Kolay Bir Şekilde Araç Kiralayabileceğiniz Gibi Ayrıca Sabiha Gökçen Havalimanı, Atatürk Havalimanı, Ankara Esenboğa Havalimanı, İzmir Adnan Menderes Havalimanı, Muğla Bodrum Havalimanı, ve Kayseri, Aydın Kuşadası Söke Bayilerimize Uğrayarak da En Uygun Fiyat ve Araç Çeşitlerimiz İle Aradığınız Hizmeti Kolaylıkla Bulabilirsiniz.

İletişim

Hunko Koyuncu Grup Doğuşkent Cad. No:3 (Maltepe Metro İstasyonu Yanı) Maltepe - İstanbul


T:0850 339 46 39

F:0216 388 83 55

info@windycar.com.tr

whatsapp

Sitemizin kullanışını iyileştirmek için çerezlerden faydalanmaktayız. Devam etmekle çerez kullanımını onaylamaktasınız.

X