www.windycar.com.tr
Kullanıcı Bilgileri

WindyCar'da Number1 FM Kampanyası

Kampanyalar
loading

KUR HESAPLAHafta içi her gün Number1 FM’de saat 7:00 ile 10:00 saatleri arasında canlı yayına ilk bağlanan 2 kişiye araç kiralamalarında geçerli 500 TL lik hediye çeki WindyCar’da!


500TL hediye kuponu kullanım koşulları : 


- Kampanyaya katılan WindyCar Kurumsal şubelerinde geçerlidir.

- Yalnızca Number 1 FM canlı yayında katılan ve adı anons edilen kişi adına düzenlenir ve ilgili kişi tarafından yapılacak kiralamalarda geçerlidir. 

- Adına kupon düzenlenen kişinin, WindyCar genel araç kiralama koşullarını (sürücü ehliyeti, kredi kartı, yaş vb) karşılaması gerekir.

- Kazanıldığı günün ertesi günü aktif hale gelir ve aktif olduğu tarihten itibaren takip eden 7 gün içinde kullanılması gerekir. 

- Kira başlangıç tarihi, kuponun aktif hale geldiği günden itibaren takip eden ilk 7 gün içinde herhangi bir gün olmalıdır. 

- Tek kullanım içindir. Bölünerek kullanılamaz. Para üstü verilmez. 

- Teslimatta ödemeli rezervasyon tipleri seçilerek kullanılabilir. Peşin ödeme vb diğer kampanyalar ile birleştirilemez. 

- Aracın kira ücreti ile ek güvenceler kupon bedelinden karşılanabilir. Trafik cezaları, akaryakıt ücretleri, köprü ve otoyol ücretleri, teminat dışı hasarlar vb masraflar kupon bedelinden mahsup edilemez. 

- Filo imkanları ile sınırlıdır.

 - Kupon bedelini aşan kiralamalarda ücret farkı, kullanıcı tarafından araç teslimi sırasında kredi kartı ile tahsil edilir. 

- Yalnızca WindyCar internet sitesinden yapılacak rezervasyonlarda geçerlidir. Şubelerden anında yapılacak kiralamalarda geçerli değildir.

- Hediye kullanılabilmesi için, windycar.com.tr ‘de yapılacak rezervasyonun ödeme sayfasında İNDİRİM KUPONU bölümüne, verilen kupon kodunun girilmesi gereklidir.

- Rezervasyon iptali durumunda kuponun yeniden aktifleşmesi ve/veya iadesi mümkün değildir.


GÜVENLİK & ÖDEME

payment

GÜVENLİK TAAHHÜTÜ : Windycar.com.tr 'de yapacağınız tüm alışverişleriniz SSL sertifikası ile %100 güvenlik altındadır. Ödemelerinizde kullanacağınız kredi kartı bilgileriniz, pos işleminde kullanılacak olup, sistemimizde saklanmamaktadır.

Uygun Araç Kiralamanın En Doğru Adresine Hoş geldiniz. Türkiye’nin Bir Çok Bölgesinden Online Olarak Kolay Bir Şekilde Araç Kiralayabileceğiniz Gibi Ayrıca Sabiha Gökçen Havalimanı, Atatürk Havalimanı, Ankara Esenboğa Havalimanı, İzmir Adnan Menderes Havalimanı, Muğla Bodrum Havalimanı, ve Kayseri, Aydın Kuşadası Söke Bayilerimize Uğrayarak da En Uygun Fiyat ve Araç Çeşitlerimiz İle Aradığınız Hizmeti Kolaylıkla Bulabilirsiniz.

İletişim

Hunko Koyuncu Grup Doğuşkent Cad. No:3 (Maltepe Metro İstasyonu Yanı) Maltepe - İstanbul


T:0850 339 46 39

F:0216 388 83 55

info@windycar.com.tr

whatsapp

Sitemizin kullanışını iyileştirmek için çerezlerden faydalanmaktayız. Devam etmekle çerez kullanımını onaylamaktasınız.

X