www.windycar.com.tr
Kullanıcı Bilgileri

WindyCar Covid-19 Tedbirleri

loading

KUR HESAPLA

Araç Dezenfektasyonu


Daima yüksek müşteri memnuniyeti misyonu ile keyifli sürüşler vadeden WindyCar, müşterilerinin sağlığı için gerçekleştirmiş olduğu dezenfekte işlemleri ve sağladığı hizmetler ile güvenli sürüşler sunmaktadır.

WindyCar filosundaki tüm araçlara teslimat öncesinde ‘Nano Gümüş İyon Bakteri Temizliği’ uygulayarak virüslere ve bakterilere karşı 6 aya kadar tam koruma sağlayan hijyen uygulaması gerçekleştirmektedir.

HES Kodu Uygulaması


Pandemi önlemleri gereği şubelerimizde HES kodu uygulaması başlatılmıştır. Hizmetlerimizde aksama yaşanmaması ve vakit kaybına uğramamanız için ofislerimizi ziyaret etmeden önce Hayat Eve Sığar veya E-Devlet uygulaması üzerinden veya SMS yoluyla HES kodunuzu almanızda fayda vardır.

Sağlıklı günler, keyifli sürüşler dileğiyle…

GÜVENLİK & ÖDEME

payment

GÜVENLİK TAAHHÜTÜ : Windycar.com.tr 'de yapacağınız tüm alışverişleriniz SSL sertifikası ile %100 güvenlik altındadır. Ödemelerinizde kullanacağınız kredi kartı bilgileriniz, pos işleminde kullanılacak olup, sistemimizde saklanmamaktadır.

Uygun Araç Kiralamanın En Doğru Adresine Hoş geldiniz. Türkiye’nin Bir Çok Bölgesinden Online Olarak Kolay Bir Şekilde Araç Kiralayabileceğiniz Gibi Ayrıca Sabiha Gökçen Havalimanı, Atatürk Havalimanı, Ankara Esenboğa Havalimanı, İzmir Adnan Menderes Havalimanı, Muğla Bodrum Havalimanı, ve Kayseri, Aydın Kuşadası Söke Bayilerimize Uğrayarak da En Uygun Fiyat ve Araç Çeşitlerimiz İle Aradığınız Hizmeti Kolaylıkla Bulabilirsiniz.

İletişim

Hunko Koyuncu Grup Doğuşkent Cad. No:3 (Maltepe Metro İstasyonu Yanı) Maltepe - İstanbul


T:0850 339 46 39

F:0216 388 83 55

info@windycar.com.tr

whatsapp

Sitemizin kullanışını iyileştirmek için çerezlerden faydalanmaktayız. Devam etmekle çerez kullanımını onaylamaktasınız.

X