www.windycar.com.tr
Kullanıcı Bilgileri

Hakkımızda

Kurumsal
loading

KUR HESAPLA


Araç kiralamada yeni rüzgarınız ! WindyCar !

Türkiye Otomotiv Perakendeciliğinde, 50 yılı aşkın süredir faaliyet gösteren KOYUNCU GRUP, yarım asırlık otomotiv deneyimi ile günlük kiralama sektörüne, yeni bir rüzgar getirmiştir.

%100 Türk sermayesi ile kurulan WindyCar, Türk misafirperverliği ile en iyi hizmeti sunarak, müşterisine özel hissettiren en sıcak, samimi ve güler yüzlü marka olmayı hedeflemektedir. 

Faaliyetlerine 2013 yılında, İstanbul'da başlayan WindyCar, müşterilerine, ekonomik fiyat ile yüksek hizmet kalitesi ve güven sunmaktadır. 

Türkiye genelinde, havalimanı ve şehir içi şubeleri ile hizmet vermekte olup, şube ağına her yıl yenilerini ekleyerek müşterilerine daha geniş bir coğrafyada, her bölgede hizmet sunmayı hedeflemektedir. 

Her segmentte ve hepsi son model olan araçları, yüksek kalite beklentisinde olan müşterileri ile buluşturmaktadır. 

Kiraladığınız aracı satın alma imkanı da sunan WindyCar, bu konuda sektöründe bir ilki gerçekleştirmektedir. 

Garantili 2.El satışlarımızda, çeşitli finansal çözümler içeren paketler ile aracını takas etmek isteyen müşterilerine de, ekspertiz sonrası, değerinde fiyat verilerek kolaylıklar sağlanmaktadır. 

GÜVENLİK & ÖDEME

payment

GÜVENLİK TAAHHÜTÜ : Windycar.com.tr 'de yapacağınız tüm alışverişleriniz SSL sertifikası ile %100 güvenlik altındadır. Ödemelerinizde kullanacağınız kredi kartı bilgileriniz, pos işleminde kullanılacak olup, sistemimizde saklanmamaktadır.

Uygun Araç Kiralamanın En Doğru Adresine Hoş geldiniz. Türkiye’nin Bir Çok Bölgesinden Online Olarak Kolay Bir Şekilde Araç Kiralayabileceğiniz Gibi Ayrıca Sabiha Gökçen Havalimanı, Atatürk Havalimanı, Ankara Esenboğa Havalimanı, İzmir Adnan Menderes Havalimanı, Muğla Bodrum Havalimanı, ve Kayseri, Aydın Kuşadası Söke Bayilerimize Uğrayarak da En Uygun Fiyat ve Araç Çeşitlerimiz İle Aradığınız Hizmeti Kolaylıkla Bulabilirsiniz.

İletişim

Hunko Koyuncu Grup Doğuşkent Cad. No:3 (Maltepe Metro İstasyonu Yanı) Maltepe - İstanbul


T:0850 339 46 39

F:0216 388 83 55

info@windycar.com.tr

whatsapp

Sitemizin kullanışını iyileştirmek için çerezlerden faydalanmaktayız. Devam etmekle çerez kullanımını onaylamaktasınız.

X