www.windycar.com.tr
Kullanıcı Bilgileri

Araç kiralamada yeni rüzgarınız ! WindyCar

KUR HESAPLA

loading
30.10.2019
Araç kiralamada yeni rüzgarınız ! WindyCar

Araç kiralamada yeni rüzgarınız ! WindyCar & Number1 FM ve Number1 Türk FM ile sponsorluk anlaşmasını imzaladı.

Yapılan anlaşma sonucunda, Türkiye'de Müzik ve Radyo sektöründe önemli yere sahip Number1 FM ve Number1 Türk FM radyo sponsorluklarını üstlenecek. 

WindyCar adına sponsorluk anlaşmasını imzalayan ve bu işbirliğinin kendileri için mutluluk verici olduğunu belirten Yönetim Kurulu Başkanı Ömer Koyuncu, "WindyCar olarak gençlere ve müziğin gücüne inanıyoruz. Bu anlaşma ile gençlere daha fazla ulaşarak ve kendilerine verdiğimiz önemi hissettirebileceğimizi umuyoruz. Anlaşmamızın her iki kurum için de hayırlı olmasını diliyoruz." dedi.

Number1 Medya Grubu adına sponsorluk anlaşmasını imzalayan Grup CEO'su Haldun Altılar ; "Gerek vizyon, gerekse teknolojisi ile sektörünün önde gelen markalarından WindyCar ile çalışmaya başladığımız için çok mutluyuz." dedi. 

  

GÜVENLİK & ÖDEME

payment

GÜVENLİK TAAHHÜTÜ : Windycar.com.tr 'de yapacağınız tüm alışverişleriniz SSL sertifikası ile %100 güvenlik altındadır. Ödemelerinizde kullanacağınız kredi kartı bilgileriniz, pos işleminde kullanılacak olup, sistemimizde saklanmamaktadır.

Uygun Araç Kiralamanın En Doğru Adresine Hoş geldiniz. Türkiye’nin Bir Çok Bölgesinden Online Olarak Kolay Bir Şekilde Araç Kiralayabileceğiniz Gibi Ayrıca Sabiha Gökçen Havalimanı, Atatürk Havalimanı, Ankara Esenboğa Havalimanı, İzmir Adnan Menderes Havalimanı, Muğla Bodrum Havalimanı, ve Kayseri, Aydın Kuşadası Söke Bayilerimize Uğrayarak da En Uygun Fiyat ve Araç Çeşitlerimiz İle Aradığınız Hizmeti Kolaylıkla Bulabilirsiniz.

İletişim

Hunko Koyuncu Grup Doğuşkent Cad. No:3 (Maltepe Metro İstasyonu Yanı) Maltepe - İstanbul


T:0850 339 46 39

F:0216 388 83 55

info@windycar.com.tr

whatsapp

Sitemizin kullanışını iyileştirmek için çerezlerden faydalanmaktayız. Devam etmekle çerez kullanımını onaylamaktasınız.

X