HOPİ ile 50TL değerinde paracık hediye :)

KUR HESAPLA

loading
HOPİ ile 50TL değerinde paracık hediye :)

Kampanya süresince, windycar.com.tr 'den yapılacak online arac kiralama rezervasyonlarında, 150TL-299TL arasında kiralama yapan herkes 25 paracık ;  300 TL ve üzeri kiralama yapan herkes 50 paracık kazanacaktır.


Kiralanan aracın dönüşü sonrasında , 25 veya 50 Paracık kazandıracak promosyon kodları, WindyCar tarafından SMS ile iletilecektir.

İletilen kod, Hopi’de PROFİLİM ekranında yer alan “PROMOSYON KODU” alanına tıklanarak ilgili kampanya seçimi sonrasında “Promosyon Kodu” alanına girilir. Geçerli kodun girilmesi ile hak edilen Paracık hesaba yüklenir.


Kampanyada kod dağıtımı 31.12.2016 tarihine kadar yapılacaktır. Dağıtılan kodların 07.01.2017’ye kadar yüklenilmesi gerekmektedir. 


Bir promosyon kodu ile tek seferde en fazla 25 veya 50 Paracık kazanılır.  Bir kod en fazla bir defa kullanılır. 


Bu kampanya en az 150 TL ve üzeri alışverişlerde geçerlidir.Kampanya WindyCar'ın diğer indirimleri ve kampanyaları ile birlikte çalışacaktır.


Hopi ve WindyCar kampanya koşul, süre ve kapsamını değiştirme hakkına sahiptir.


Hopi’nin ödül puanı Paracık’lar alışverişlerde 1 Paracık 1 TL değerinde kazanılır/kullanılır. Hopi işyerleri, ürünleri ve/veya kampanyaları itibariyle kazanım/kullanım için farklı değerler uygulanabilir, bazılarında geçerli olmayabilir. Hopi Paracık kurallarını değiştirebilir, uygulamayı sonlandırabilir. Paracık’lar takriben 24 saat içinde kullanılabilir hale gelir, en geç 1 yıl içinde kullanılmalıdır. Hopi'li alışverişte satın alınan ürün/hizmet iade edilir ya da değiştirilirse, kazanılan Paracık tutarı müşteriden geri alınır; bu işlem Hopi'linin yeterli Paracık bakiyesi varsa Paracık'larından, aksi durumda iade edilen ürün/hizmetin satış bedelinden mahsup edilerek yapılır. Hopi kampanya koşul, süre ve kapsamını değiştirme hakkına sahiptir. Uygulama indirimi-kullanımlarında iletişim ücreti dahil tüm bedeller ilgili anlaşmalarına göre kullanıcılara aittir.
Diğer Haberlerimiz

GÜVENLİK & ÖDEME

payment

GÜVENLİK TAAHHÜTÜ : Windycar.com.tr 'de yapacağınız tüm alışverişleriniz SSL sertifikası ile %100 güvenlik altındadır. Ödemelerinizde kullanacağınız kredi kartı bilgileriniz, pos işleminde kullanılacak olup, sistemimizde saklanmamaktadır.

Uygun Araç Kiralamanın En Doğru Adresine Hoş geldiniz. Türkiye’nin Bir Çok Bölgesinden Online Olarak Kolay Bir Şekilde Araç Kiralayabileceğiniz Gibi Ayrıca Sabiha Gökçen Havalimanı, Atatürk Havalimanı, Ankara Esenboğa Havalimanı, İzmir Adnan Menderes Havalimanı, Muğla Bodrum Havalimanı, ve Kayseri, Aydın Kuşadası Söke Bayilerimize Uğrayarak da En Uygun Fiyat ve Araç Çeşitlerimiz İle Aradığınız Hizmeti Kolaylıkla Bulabilirsiniz.

İletişim

Hunko Koyuncu Grup Doğuşkent Cad. No:3 (Maltepe Metro İstasyonu Yanı) Maltepe - İstanbul


T:0850 339 46 39

F:0216 388 83 55

info@windycar.com.tr