معلومات الاتصال

اتصل بنا
loading

KUR HESAPLA

İstanbul
İstanbul Havalimanı İç & Dış Hatlar
467 Fatih Caddesi
Arnavutköy / İSTANBUL
Telefon : +90 507 947 14 52
Mobil : +90 507 947 14 54
E-posta : apt@windycar.com.tr
İstanbul
Sabiha Gökçen Havalimanı İç & Dış Hatlar
Sabiha Gökçen Havalimanı, Gelen Yolcu Katı 
Pendik / İSTANBUL
Telefon : +90 216 482 00 44
Mobil : +90 507 947 14 75
E-posta : saw@windycar.com.tr
İstanbul
Maltepe Şube
Hunko Plaza, Doğuşkent Cd, No:3
Maltepe / İSTANBUL
Telefon : +90 216 388 44 88
Mobil : +90 507 947 14 84
E-posta : maltepe@windycar.com.tr
İstanbul
Altunizade Şube
Kısıklı Caddesi, Papyon Açık Oto Pazarı, No:5
Altunizade / İSTANBUL
Telefon : +90 216 318 83 84
Mobil : +90 507 316 98 71
E-posta : altunizade@windycar.com.tr
Ankara
Esenboğa Havalimanı İç & Dış Hatlar
Ankara Esenboğa Havalimanı İç Dış Hatlar Terminali İç Hatlar Gelen yolcu katı DAL 603-2
Telefon : +90 312 398 24 24
Mobil : +90 507 947 14 78
E-posta : esb@windycar.com.tr
İzmir
Adnan Menderes Havalimanı İç & Dış Hatlar
İzmir Adnan Menderes Hava Limanı İç Hatlar terminali
İzmir
Telefon : +90 232 273 77 77
Mobil : +90 507 947 14 85
Faks : +90 232 273 77 78
E-posta : adb@windycar.com.tr
Bodrum
Havalimanı İç & Dış Hatlar
Bodrum Milas Havalimanı Milas Bodrum Karayolu 15 km 
Güllük Havalimanı Kavşağı
Telefon : +90 252 559 00 08
Mobil : +90 507 947 14 88



E-posta : bdr@windycar.com.tr
İstanbul
Altunizade Şube
Kısıklı Cad, Papyon Açık Oto Pazarı, No:5, 
Altunizade/İstanbul
Telefon : +90 216 318 83 84
Mobil : +90 507 947 14 84
E-posta : altunizade@windycar.com.tr
Kayseri Havalimanı
Hoca Ahmet Yesevi Mahallesi Mustafa Kemal Paşa Bulvarı No 310 /B Kocasinan/Kayseri
Telefon : +90 352 337 37 07
Mobil : +90 554 569 90 44
E-posta : kayseri@windycar.com.tr
Adana Havalimanı
Meydan Mahallesi, Barış Bulvarı, 39043 Sokak, No:11, Seyhan / Adana
Telefon : +90 322 431 00 01
Mobil : +90 507 947 14 95
E-posta : adana@windycar.com.tr
Antalya Şubesi
İncirlik Pınarı Caddesi, No:33/5 , Aksu,
Antalya
Telefon : +90 242 463 20 18
Mobil : +90 554 569 90 41
E-posta : antalya@windycar.com.tr
Trabzon Havalimanı
Pelitli Mh, Vatan Cd, No:6/7, Ortahisar, 
Trabzon Havalimanı Karşısı , Trabzon
Telefon : +90 462 335 03 38
Mobil : +90 507 947 14 97
E-posta : trabzon@windycar.com.tr
Dalaman Havalimanı
Ege Mahallesi, Kahraman Sokak, No:2/C, Dalaman, Muğla
Telefon :
Mobil : +90 555 800 85 63
E-posta : dalaman@windycar.com.tr
 

الأمان والدفع

payment

تابعونا على وسائل التواصل الإجتماعية

معلومات الإتصال

Hunko Koyuncu Grup Doğuşkent Cad. No:3 (Maltepe Metro İstasyonu Yanı) Maltepe - İstanbul


0850 339 46 39: T

0216 388 83 55: F

info@windycar.com.tr

نحن نستخدم ملفات تعريف الارتباط لتحسين استخدام موقعنا. أنت توافق على استخدام ملفات تعريف الارتباط.

X