Ankara Esenboğa Havalimanı İç Hatlar Terminali


Türkiye’nin başkenti olan Ankara, hem turizm hem iş seyahatlerinde sıklıkla ziyaret edilen şehirlerin başında gelmektedir.

Şehir merkezinde bulunan tarihi yapılar ve gezilecek mekanlardan bazıları; Anıtkabir, Cumhurbaşkanlığı Külliyesi, Seğmenler Parkı, Ankara Kalesi, Etnoğrafya müzesi, Altınköy Açık Hava Müzesi, Hacı Bayram Camii, Kuğulu Park, Elmadağ Kayak Merkezi’dir


Ankara’nın ilçeleri de görülmeye değer zenginlikler barındırmaktadır. Şehir merkezine 99 km mesafede olan Beypazarı ilçesinde tarihi evleri görebilir, gümüş işçiliği ile ünlü ilçeden geleneksel takılar edinebilirsiniz. 80 km uzaklıktaki Kızılcahamam ilçesinin eşsiz doğa manzaraları ile şifalı suları sağlığınıza iyi gelecektir.

Ankara’ya 200 km mesafedeki tarihi Hattuşaş şehrine Esenboğa havalimanı uçuşunuz sonrasında aracınızla ulaşabilirsiniz. Hitit İmparatorluğunun başkenti olarak Anadolu’da yüzyıllar boyunca önemli bir merkez olmuştur. Günümüzde görülebilen ve çoğunluğu Büyük Kral IV. Tudhaliya dönemine ait olan kalıntılar arasında tapınaklar, kraliyet konutları ve surlar bulunmaktadır.

Şehir merkezine 28 km mesafede olan Esenboğa Havalimanı, 1955 yılında hizmete girmiştir.  Havalimanında, Türkiye’nin 34 noktasına ve dünyanın 17 ülkesine uçuşlar bulunmaktadır.

İç hatlar gelen yolcu departmanında bulunan WindyCar ofisinden aracınızı teslim alıp Ankara seyahatinizi güvenli ve konforlu hale getirebilirsiniz.

%100 müşteri memnuniyeti ilkesiyle hizmet veren şubelerimizde sizleri ağırlamaktan memnuniyet duyarız…

Ankara Esenboğa Havalimanı İç Hatlar Terminali Kiralık Araçlar

Son model ve bakımlı, kasko güvenceli kiralık araçları Ankara Esenboğa Havalimanı İç Hatlar Terminali lokasyonunda www.windycar.com.tr güvencesiyle sizlerle, Ankara Esenboğa Havalimanı İç Hatlar Terminali araç kiralama hizmetlerinde vazgeçilmez adres www.windycar.com.tr

WindyCar Blog

Ankara Esenboğa Havalimanı İç Hatlar Terminali
Ankara Esenboğa Havalimanı İç Hatlar Terminali
4,8
Esenboğa Havalimanı İç Hatlar Terminali
Whatsapp Telefon